Stoginės terasoms ir automobiliams

Mūsų įmonėje „Stoginių sprendimai“ kuriamos, projektuojamos ir gaminamos ilgaamžės aliuminio profilių stoginės, kurios komplektuojamos su saugiu grūdintu stiklu ar polikarbonato danga.

Funkcijos:

Stoginė terasai
Stoginė terasai yra estetiškai patraukli ir funkcionali erdvė, suteikianti daugybę naudingų galimybių: ji praplečia namų poilsio zoną Jūsų kieme, sode, patogiai leidžia ilsėtis apsaugodama nuo dažno lietaus ar kaitinančios saulės.


Stoginė automobiliui
Tvirta, prie Jūsų pastato deranti ir šiuolaikiškai stoginė automobiliui apsaugos Jūsų transporto priemonę nuo tiesioginių saulės spindulių, kaitros, taip pat nuo visų rūšių kritulių bei dulkių ar purvo. Juk smagu iš kiemo išriedėti su neprikaitintu saulės ar neįšalusiu ir apledėjusiu automobiliu, tiesa?

Savybės:

Matmenys: pagal kliento pageidavimą ir individualų projektą.
Konstrukcija: tvirti, lengvi ir ilgaamžiai aliuminio profiliai, gaminami specialiai stoginių ir terasų sistemoms. Profilių spalvą galima rinktis pagal RAL paletę ir dažyti milteliniu būdu arba rinktis standartinę spalvą.
Stogo danga: 8 mm skaidrus, tonuotas, matinis ar dažytas saugus grūdintas stiklas arba polikarbonatas.
Tvirtinimas: į žemę arba prie pagrindo.
Lietaus vandens ir lapų surinkimas integruotas į sistemą.

MB „Stoginių sprendimai“ kruopščiai suprojektuotos, pagamintos ir sumontuotos stoginės beveik nereikalauja jokios priežiūros.

Kliento norus ir lūkesčius aptariame su klientu matavimo metu: parenkama rėmo konstrukcija, iš pavyzdžių išsirenkama stogo dangos tipas ir spalva, įvertinami montavimo ir galutinio produkto ypatumai, sudėtingumas ir preliminarūs terminai. Vėliau klientui pateikiama galutinė sąmata pagal sudarytą projektą. Galutinai sutarus ir pasitvirtinus su klientu projekto kainą bei terminus pradedama gamyba, derinami projektavimo terminai.

Preliminari projekto sąmata gali būti nustatoma siunčiant užklausą mūsų tinklapyje, el. paštu ar telefonu, tačiau tikslus pasiūlymas ir sąlygos nustatomos tik po matavimo ir projektavimo

Gaukite pasiūlymą

    Bendraukime

    stoginiu sprendimai_White