Berėmis terasų stiklinimas

Mūsų įmonėje „Stoginių sprendimai“ kuriamos, projektuojamos ir gaminamos ilgaamžės aliuminio profilių terasos, kurios komplektuojamos su saugiu grūdintu stiklu ar polikarbonato danga.

Funkcijos:

Berėmis terasos sienų stiklinimas

Terasos stoginė ar veranda yra estetiškai patraukli ir funkcionali uždara erdvė, suteikianti daugybę naudingų galimybių: ji praplečia namų poilsio zoną Jūsų kieme, sode, patogiai leidžia ilsėtis apsaugodama nuo dažno lietaus ar kaitinančios saulės, vėjo ir triukšmo. Įstiklintoje terasoje poilsiauti pradėti galėsite anksčiau, o sezoną užbaigti vėliau – sistema tvirta, bet yra mažiau sandari. Taip pat galima įsirengti papildomą šildytuvą, tai dar pridės jaukumo.

Savybės:

Modernus ir šiuolaikiškas terasos įstiklinimo būdas, tačiau mažai sandarus!
Matmenys: pagal kliento pageidavimą ir individualų projektą.
Konstrukcija: gali būti visiškai atsiverianti ir susiskleidžianti sistema, gali būti labai didelių matmenų, ypač pralaidi šviesai.
Stiklas: naudojamas storis pagal konstrukcijos dydį – 8, 10 ar 12 mm skaidrus, tonuotas ar matinis saugus grūdintas stiklas.
Kaina: toks terasų įstiklinimo būdas yra prabangiausias ir brangiausias.

MB „Stoginių sprendimai“ kruopščiai suprojektuotos, pagamintos ir sumontuotos stoginės beveik nereikalauja jokios priežiūros.

Kliento norus ir lūkesčius aptariame su klientu matavimo metu: parenkama rėmo konstrukcija, iš pavyzdžių išsirenkama stogo dangos tipas ir spalva, įvertinami montavimo ir galutinio produkto ypatumai, sudėtingumas ir preliminarūs terminai. Vėliau klientui pateikiama galutinė sąmata pagal sudarytą projektą. Galutinai sutarus ir pasitvirtinus su klientu projekto kainą bei terminus pradedama gamyba, derinami projektavimo terminai.

Preliminari projekto sąmata gali būti nustatoma siunčiant užklausą mūsų tinklapyje, el. paštu ar telefonu, tačiau tikslus pasiūlymas ir sąlygos nustatomos tik po matavimo ir projektavimo.

Gaukite pasiūlymą

    Bendraukime

    stoginiu sprendimai_White